Kinder-Lime

Всебічний розвиток дитини: розумовий та фізичний — дуже важливо. І в ранньому, і підлітковому віці діти дуже рухливі та енергійні.

Фахівці LIME fitness знають, як правильно використовувати час та енергію дитини з користю для неї. З дітьми займаються досвідчені тренери із багаторічним стажем роботи. Їхня методика дозволяє легко знайти підхід до дитини будь-якого віку. Специфікою роботи тренерів LIME fitness є навчання у ігровій формі.

Найменшим LIME fitness пропонує відвідати окремий басейн. Його глибина 40 см, а загальна площа 36 м.2. Заняття в басейні — ефективний спосіб зміцнити здоров'я дитини. Ваш малюк неодмінно відчує вашу турботу і почуватиметься здоровим та щасливим.

На ваш вибір як дитячі групові заняття з плавання під керівництвом професійного тренера, так і індивідуальні заняття.

Можливості тренувань:

  • різні техніки плавання;
  • плавання під водою;
  • техніка правильного пірнання.

Спеціальна програма «Мама та малюк» надає можливість одному з батьків супроводжувати дитину під час відвідування нею дитячого басейну. Не упускайте її: будьте з малюком у такі важливі та радісні для нього моменти!

Хорошими друзями та партнерами фітнес-клубу Lime є Центр раннього плавання "Любота". Вони займаються з дітьми віком від 2 місяців до 3 років. Заняття відбуваються у басейні фітнес-клубу Lime. За додатковою інформацією звертайтесь до тренера Школи раннього плавання "Любота" (тел.: (067) 404-85-14).

© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»