Сауна-комплекс

Прийняття водних процедур у сауна-комплексі сприяє покращенню обміну речовин, зміцненню імунітету, зняттю стресу та відновленню сил.

Ви можете вибрати будь-який вид сауни, а також температуру та вологість. Наші спеціалісти дадуть корисні рекомендації та допоможуть у виборі сауни, що найбільш підходить саме для вас.

Сауна-комплекс працює:

  • По буднях з 16:00 до 20:45
  • У вихідні дні з 12:00 до 20:45.

У сауна-комплекс LIME fitness включені:


Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна

LIME fitness пропонує вам також відвідати інфрачервону сауну. Температура в ІЧ-сауні від 40 до 65 ° С, але результат не гірший, ніж у гарній російській лазні. ІЧ-сауна не призводить до небажаних наслідків навіть у тих, кому теплові процедури зазвичай протипоказані та підходить людям різного віку. До того ж, це ефективний спосіб зняти втому, підвищити імунітет, попередити застудні захворювання.


Джакузи

Джакузі

Джакузі, або гідромасажні ванни, використовується для лікування та профілактики багатьох захворювань. Вони ідеально підходять людям з тендітними судинами, а також перенесли переломи або страждають на варикозне розширення вен. Струмені води посилюють кровотік і запобігають застійним явищам в судинах.


Хаммам

Хаммам

Хаммам — турецька лазня, що включає комплекс оздоровчих процедур, що сприяють очищенню шкіри, стабілізації системи дихання та підвищенню еластичності кровоносних судин. Невисокий температурний режим близько 45°С дозволяє відвідувати хаммам тим, хто не переносить високих температур. Хаммам у клубі Lime fitness це не тільки ніжна пара, яка, обволікаючи ваше тіло, розслаблює м'язи, насичує організм вологою, але й кілька видів пілінгу: кавовий, медово-соляний, трав'яний, а також пінний та шоколадний масаж.© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»