Розклад та абонементи

Індивідуальний підхід до кожного клієнта — Основний принцип роботи LIME fitness. Наслідуючи його, наші менеджери склали зручний для всіх розклад занять.

Незалежно від того, який у вас графік роботи: стабільний чи гнучкий, навчайтеся у другу чи першу зміни, ви неодмінно зможете підібрати собі розклад, що ідеально вписується у ваш режим дня.

А для ще більшої зручності, економії часу та грошей LIME fitness пропонує вам придбати абонемент на відвідування тренажерного залу, на заняття у групових класах, басейні, масаж або сауна-комплекс.

LIME fitness пропонує такі види абонементів

Абонемент «Безліміт» на 1 місяць

«Безліміт» надає можливість відвідування басейну, тренажерного залу та фітнес-класів у необмеженій кількості годин протягом місяця. Вартість абонементу залежить від часу відвідування: або з 7:00 до 17:00 або з 7:00 до 20:45.

Абонемент «PREMIUM» на рік

«PREMIUM» пропонує вільний графік відвідування басейну, сауни, тренажерного залу та фітнес-класів з 7:00 до 20:45 протягом цілого року, у необмеженій кількості годинників.
Також абонемент включає бонуси: 4 тижні «заморозки» і 2 безкоштовних гостьових візиту.

Абонемент «Фітнес-класи»

До вашої уваги пропонуємо великий вибір фітнес-програм різних напрямків: силові, аеробні, танцювальні класи, а також йога та пілатес. Абонемент «Фітнес-класи» включає 12 занять на місяць.

Абонемент Kinder-Aqua

Kinder-Aqua протягом місяця дає можливість нашим маленьким та юним клієнтам (від 0 до 14 років) відвідувати групові та індивідуальні заняття з плавання та аквааеробіки, комплекс саун та басейн з батьками, бути учасником програми «Мама та малюк».

Абонемент «Аквааеробіка»

Купуючи абонемент «Аквааеробіка», ви станете відвідувачем групових занять найменш травматичного та одного з найефективніших класів.

Разове відвідування

Разове відвідуваннядозволить гідно оцінити всі послуги клубу LIME fitness: заняття з аквааеробік, плавання, заняття в тренажерному залі, фітнес-класи, а також сауну та масаж.

Студентам денного стаціонару - знижка 20% на придбання абонементу. При купівлі абонементу пред'явлення студентського квитка є обов'язковим.

Правила відпрацювання пропущених занять дитячих груп з тренером та дитячої аквааеробіки:

Якщо пропущено:

1 заняття (в абонементі) — відпрацювання не надається;

2 — 3 заняття (в абонементі) — надається відпрацювання 1-го заняття у наступному оплаченому абонементі;

4 — 5 занять (в абонементі) — надається відпрацювання 2-х занять у наступному оплаченому абонементі;

6 — 8 занять (в абонементі) — надається відпрацювання 3-х занять у наступному оплаченому абонементі;

Відпрацювання занять проводиться за умови купівлі абонементу на наступний місяць, а кількість занять, що відпрацьовуються, додається до загальної кількості занять в абонементі. Відпрацювання відбувається в інших групах аналогічного абонементу на Ваш вибір. Термін відпрацювання – період дії наступного абонементу. Зафіксувати відпрацювання необхідно у відділі продажу клубу.

Наприклад, абонемент «Дитяча група із тренером вт., чт. о 16-00. Термін дії – 01.09.14 – 25.09.14 (8 занять). Було пропущено 2 заняття. За наявності довідки відпрацювання може бути здійснене в абонементі на жовтень 2014 року, наприклад, у групі пн., пор. о 17-00. Кількість відпрацьованих занять – одне. Разом, в абонементі з 01.10 по 28.10 загальна кількість занять – 9.

Якщо Ви не плануєте більше відвідувати заняття у нашому клубі, надається можливість отримати кошти у розмірі 50% від пропущених занять. Обов'язковим є пред'явлення медичної довідки, що підтверджує хворобу дитини на пропущений період.© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»