Послуги клубу

Аква Лайм

В AQUA-зоне ви можете поплавати в басейні або зайнятися аквааеробікою. Подібні заняття допоможуть покращити ваше самопочуття, зняти стрес та зміцнити імунітет.

Солярій Лайм

Солярій в Lime-fitness — це можливість поринути у літо, придбати привабливий відтінок шкіри, а також отримати порцію гарного настрою та вітамінів. Найновіше інноваційне обладнання дарує максимальне задоволення під час сеансу.

Сауна Лайм

Сауна-комплекс LIME fitness надає можливість відвідати римську, російську, фінську, інфрачервону сауну чи джакузі. Вологість та температуру повітря ви вибираєте самі.

Тренажери Лайм

Тренажерний зал LIME fitness пропонує різноманітні вправи, різні види тренувань, професійні тренери, комбінування тренувальних програм, підбір індивідуальних навантажень.

Фітнес Лайм

Фітнес-класи — комплекс різноманітних програм: пілатес, йога, аеробні класи, силові класи, Arabica, Strip Dance. Проблема зайвої ваги та поганого обміну речовин залишиться у минулому.

Масаж Лайм

Загальний оздоровчий масаж, масаж рук, шийної зони, спини, стоп та ніг збережуть ваше здоров'я, силу та красу. Професійні масажисти LIME fitness допоможуть зняти стрес та фізичну втому.

Кіндер Лайм

В Kinder Lime професійні тренери допоможуть вашій дитині використовувати свій час та енергію з користю для неї. Він може відвідувати індивідуальні або групові заняття в басейні, KINDER-Fitness та аквааеробіку.

Бар

В барах клуба LIME fitness ви зможете насолодитися улюбленим напоєм і відновити свої сили після заняття спортом або відвідування сауни за допомогою протеїнового коктейлю, фрешу, чашки чаю або запашної кави.

Бар

CrossLime - це зал загальною площею 450 м2, що входить до складу LimeFitness. Зал оснащений професійним обладнанням для кросфіту та функціонального тренінгу. Ми використовуємо кардіотренажери фірми Concept 2, вільні ваги та обладнання для функціонального тренінгу InterAtletika, петлі CoreMaster.

© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»