Партнери

Досягати своїх цілей, мати широку клієнтську базу, звичайно, добре. Але насолоджуватися такими успіхами не дуже приємно, коли нема з ким розділити цю радість. Колектив LIME fitness дуже доброзичливий. Ми завжди готові допомогти, обмінятися досвідом. Ми прагнемо лідерства, але ніколи не забуваємо про своїх партнерів.

Аква Лайм

Кінотеатр «Україна» — найкращий кінотеатр у Житомирі: новинки кінопрокату, два великі зали, оснащені сучасним обладнанням, доступні ціни, знижки для дітей та студентів. Ви можете скористатися послугою бронювання квитків – і у будь-який зручний для вас час насолоджуватися якісним переглядом найкращих новинок кіно.

пиццерии «Марио»

Насолодитися смаком справжньої піци, виготовленої на живому вогні, ви можете в піцерії «Маріо». Приємна та затишна обстановка допоможе вам розслабитися та добре провести час. Також піцерія пропонує доставку піци Житомиром.

Тренажеры Лайм

Приємно провести час, насолодитися вишуканими смаками японської кухні ви можете в суші-барі «Черепаха». Свіже, здорове, смачне — Ось головний рецепт приготування суші у цьому ресторані.

Аква Лайм

Вас завжди раді бачити в мережі спортивних магазинів «Спорт-Альянс». Тут ви зможете знайти все для занять спортом: одяг та взуття від всесвітньо відомих брендів: Adidas, Reebok, Puma, Arena, Nike, New Balance, Saucony, Demix, Joss, спортивний інвентар та тренажери, товари для туризму та спортивне харчування.

Зебра

У Центрі раннього плавання «Кохання» вашому малюку допоможуть розкритися по-новому. За допомогою досвідчених тренерів він зможе вибрати те, чим хотів би займатися. Дитина самостійно та з великим задоволенням направить свою енергію на улюблене заняття. Відвідування Центру раннього плавання «Любота» стануть корисними не тільки для вашої дитини, але і для вас.

© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»