Правила відвідування клубу "LIME fitness"

1. Загальні положення.

1.1. Наступні правила складені для того, щоб усі відвідувачі клубу мали можливість зберегти і примножити своє здоров'я, та максимально комфортно себе почували, відвідуючи клуб "LIME-fitness".

1.2. В усіх ситуаціях, не зазначених у даних правилах, сторони мають керуватись поточним законодавством України.

1.3. Фітнес-клуб "LIME fitness" надає можливість відвідувати aqua-зону – басейн, спа-зона, масаж; тренажерну залу та фітнес-програми танцювальних спрямувань кількість і термін яких, чітко окреслений в абонементі чи разовому відвідуванні.

1.4. Години роботи клубу:

Понеділок - Субота з 06:00 – 22:00

Неділя з 09:00 – 22:00

Години роботи «Aqua-зони»:

Понеділок – Субота з 06:00 – 22:00

Неділя з 09:00 – 22:00

Години роботи «SPA-зони»:

Понеділок – П’ятниця з 16:00 – 22:00

Субота – Неділя з 12:00 – 22:00

Години роботи «Зони масажу»:

Понеділок – Неділя з 16:00 – 22:00

Години роботи «Тренажерної зали»:

Понеділок – Субота з 06:00 – 22:00

Неділя з 09:00 – 22:00

Години роботи «Фітнес-класів»: проводяться згідно розкладу занять.

Години роботи «Crosslime»:

Понеділок – П’ятниця з 08:00 – 22:00

Субота з 09:00 – 20:00

Неділя – вихідний день

1.5. Години роботи клубу в період воєнного стану:

Понеділок - Субота з 07:00 – 20:451

Неділя з 09:00 – 20:451

Години роботи «Aqua-зони»:

Понеділок – Субота з 07:00 – 20:451

Неділя з 9:00 – 20:451

Години роботи «SPA-зони»:

Понеділок – П’ятниця з 16:00 – 20:451

Субота – Неділя з 12:00 – 20:451

Години роботи «Зони масажу»:

Понеділок – Неділя – за попереднім записом

Години роботи «Тренажерної зали»:

Понеділок – Субота з 07:00 – 20:451

Неділя з 09:00 – 20:451

Години роботи «Фітнес-класів»: проводяться згідно розкладу занять.

Години роботи «Crosslime»:

Понеділок – П’ятниця з 08:00 – 20:451

Субота з 09:00 – 20:00

Неділя – вихідний день

1 21:00 Комплекс зачиняється!

* Процедури в «SPA-зоні» та масаж проводяться за попереднім записом безпосередньо у відділі продажу чи у телефонному режимі.

1.6. Адміністрація клубу рекомендує перед початком відвідування занять проконсультуватись з лікарем. Первинний інструктаж з тренером – обов`язкова умова першого відвідування тренажерної зали. Вся відповідальність за оцінку і стан власного здоров'я лежить на клієнтові.

1.7. Відвідування клубу для власників абонемента можливе тільки за наявності клубної картки, яка одноразово, безкоштовно видається при купівлі абонементу. У випадках втрати карти - її можна відновити за додаткову плату у відділі продажів.

1.8. За втрату клубної карти, браслета, номерка від гардеробу, рушника, жетона на рушник – стягується плата за їх відновлення згідно з прейскурантом:

 • клубна карта – 50 грн.
 • браслет – 200 грн.
 • браслет з ключом – 250 грн.
 • рушник білий – 100 грн.
 • рушник зелений – 60 грн.
 • жетон на рушник, номерок від гардеробу – 40 грн.

2. Умови реєстрації відвідувачів, придбання абонементів, оплати гостьових відвідувань і додаткових послуг.

2.1. Реєстрація (ПІБ, дата народження, номер телефону, фото) відвідувачів відбувається у відділі продажів клубу без вимоги документів, що підтверджують особу (при реєстрації клієнт автоматично надає згоду на обробку особистих даних всередині закладу). Реєстрація відбувається українською мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». В разі відмови клієнта від фото клуб має право відмовити в продажі абонементу, дозволено тільки разові відвідування.

2.2. Клуб несе відповідальність за нерозголошення інформації (персональні дані, дата і час відвідування, порядок придбання послуг ).

2.3. Оплата будь-яких із запропонованих видів послуг та занять відбувається у відділі продажів, а також на ресепшені клубу. Оплата за послуги приймається в готівковій та безготівковій формі в гривнях.

2.4. Оплата може бути зроблена за разове відвідування, абонемент на будь-який із запропонованих основних видів послуг. Клієнт може придбати як один, та і декілька абонементів одночасно, кожен з яких буде обмежений терміном дії.

2.5. Клубні карти "LIME-fitness" є індивідуальними. Абонемент є персональним і дає право користуватися ним тільки людині, на ім’я та прізвище якого він виписаний.

2.6. Абонемент на місяць не передбачає функцію заморозки. На піврічні абонементи мають 14 днів заморозки, абонемент на рік має 28 днів заморозки.

2.7. За придбаний абонемент гроші поверненню не підлягають, крім випадків, що сталися з вини клубу або при індивідуальному розгляді заяви директором комплексу.

2.8. За умови акційних пропозицій на абонементи, активується у день придбання.

2.9. Для отримання додаткових платних послуг (масаж, spa-процедури, солярій та послуги бару) необхідно на ресепшені покласти гроші на клубний депозит свого абонементу. При разовому відвідуванні (Aqua-зони, SPA-зони, Тренажерної зали, Crosslime) на ресепшені необхідно покласти кошти в сумі не меншої від вартості 1 години разового відвідування .

    2.9.1. Обов’язковою умовою відвідування комплексу за разовим відвідуванням, є внесення авансу, мінімальний розмір - 180 грн.

Зверніть увагу, що з 21:00 вхід до комплексу тільки при наявності абонементу. Разові відвідуванні можливі після внесення авансу, мінімальний розмір – 200 грн.

2.10. Акційні абонементи продаються лише особам, які досягли 16-річного віку, за умови пред’явлення документів.

    2.10.1. Продаж будь-яких послуг неповнолітнім особам можливий за умови пред’явлення свідоцтва про народження.

2.11. Запис дітей та дорослих в групи з «аквааеробіки» та «дитячі групи з тренером» не бронюються, а робляться за фактом оплати.

    2.11.1. За кожним відвідувачем групових занять («аквааеробіка» і «дитячі групи з тренером») місце в групі зберігається до останнього дня поточного місяця;

    2.11.2. За відвідувачами групи залишається право продовження свого місця в групі на наступний місяць до останнього дня поточного місяця;

    2.11.3. З першого числа нового місяця продаж місць в групи занять «аквааеробіка» та «дитяча група з тренером» відбуваються на загальних засадах.

2.12. Усі види абонементів мають обмежений термін дії – з дня його активації.

2.13. При переоформлення абонементу у зв’язку з доповненням одного із доступних ресурсів комплексу, доплата здійснюється у повному обсязі вартості абонементу. Строк дії нового абонементу з моменту його переоформлення залишається незмінним.

В іншому випадку, здійснюється деактивація Вашого абонемента, перерахунок відвідувань відповідно до тарифікації комплексу та повернення залишку на баланс:

 • 1 хв тренажерної зали– 2 грн;
 • 1 хв aqua-зони (басейн) – 3 грн;
 • 1 хв SPA-зони (сауни) – 6 грн;

Наприклад:

Абонемент «Басейн + сауна на 1 місяць» = 1200 грн; Був куплений 04.05.2022 діє до 04.06.2022 року.

Переоформлення з додатковим ресурсом «тренажерний зал».

Абонемент «Преміум 1 місяць» = 1400 грн. Доплата – 200 грн. Абонемент діє з дня переоформлення до 04.06.2022 року.

2.14. Абонемент не може бути переданий іншим особам без переоформлення. Переоформлення абонемента на іншу людини проводиться у відділі продажів у присутності попереднього власника, і оплачується згідно з прейскурантом без зміни дати закінчення абонемента. Вартість переоформлення:

 • абонементи, які діють один місяць – 100 грн.;
 • річні або піврічні абонементи – 200 грн.

2.15. Дія абонемента може подовжуватися тільки у разі, якщо зайняття не відбулося з вини клубу. В усіх інших випадках пропуску зайняття, претензії з питань оплати, повернення грошей або перенесення зайняття – адміністрацією клубу не приймаються.

2.16. У разі виникнення форс-мажорних обставин ,які не залежать від клубу і унеможливлюють його роботу, Lime Fitness може призупинити свою роботу та заморозити діючі абонементи. Відновлення абонементів розпочинається з моменту відкриття клубу. Якщо клієнт не відвідує клуб з власних причин, претензії з приводу повернення коштів або перенесення дати початку дії абонементу не приймаються.

2.17 Пластикові сертифікати без вказаної дати використання  з 01.01.2021 року не обслуговуються.  Дані сертифікати з 01.01.2019 року вилучені з продажу.

 

 

3. Порядок відвідування клубу.

3.1. Перед початком зайняття відвідувачі клубу повинні пред'явити клубну карту на ресепшені або сплатити разове відвідування.

3.2. Кожному відвідувачеві видається браслет, за допомогою якого можна проходити турнікети і користуватися шафами в роздягальні.

    3.2.1. Браслет видається за умови пред’явлення клубної карти, якщо вона була видана в момент купівлі абонементу.

    3.2.2. За умови візиту відвідувача буз клубної карти – браслет та рушники видаються під заставу коштів, номіналом не менше 50 грн.

    3.2.3. Повернення застави відбувається того ж дня по поверненню орендованого комплекту в повному і належному вигляді. За зіпсовані речі, або їх відсутність – застава не повертається, а враховується як штраф на їх відновлення.

3.3. Видача рушників і простирадл відбувається на платній основі. Вартість і умови оренди наступні:

 • прокат білого рушника – 30 грн.;
 • прокат простирадла – 30 грн.

     3.3.1. Прокат зеленого* рушника можливий за умови пред’явлення клубної карти на беззаставових умовах для всіх відвідувачів тренажерної зали.

  * Зелений рушник призначений лише для тренажерної зали, як захисне покриття тренажерів.

** Використання зеленого рушника в басейні, сауні чи душовій – суворо ЗАБОРОНЕНО!

    3.3.2. Клієнтам, абонемент яких не включає візити до тренажерної зали, може бути відмовлено у отриманні зеленого рушника (Див. 3.3.1.* та 3.3.1.**)

3.4. Заставу і плату за оренду комплектів рушників не вносять власники абонементів:

 • «Premium»;
 • Індивідуальне заняття з тренером;
 • Блок індивідуальних занять;
 • Дитячі групи «аквааеробіка» та «дитяча група з тренером», що не знімає зобов’язань по поверненню комплектів у відповідній кількості та належному вигляді і їх оплати у разі втрати чи псування (див. п. 1.7.)

3.5 Видача білих рушників ( в тому числі іменних), здійснюється 1 раз на день на безоплатній основі при наявності річного або піврічного абонементу.

Клієнти з річними або піврічними абонементами, що включають білий рушник, які при цьому мають іменний рушник, можуть отримати лише один рушник на день (іменний або білий).

Тобто, дані абонементи включають 1 прання рушника на день

 

3.6 Відвідувачі зобов’язані залишити тренажерну залу, басейн та сауну за 15 хвилин до закриття комплексу "LIME-fitness".

3.7. По закінченню перебування в клубі відвідувач має здати прохідний браслет на ресепшен.

    3.7.1. У випадку втрати браслету або його псування – клієнт зобов’язаний сплатити штраф у сумі 200 грн та штраф 250 грн, якщо разом з браслетом було втрачено ключ від шафи.

3.8. Відвідувачі клубу зобов'язані дотримуватися правил громадського порядку і загальноприйнятих норм поведінки, поводитися шанобливо по відношенню до інших відвідувачів, обслуговуючого персоналу, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточення.

4. Загальні положення басейн.

4.1. Правила поведінки обов’язкові до виконання всіма відвідувачами комплексу «LIME Fitness» .

4.2. За власну безпеку в басейні та на території оздоровчого закладу «LIME Fitness» несе відповідальність сам відвідувач, ознайомлений з даними Правилами.

4.3. В «Aqua - зоні» знаходяться два басейни:

 • Великий басейн трьох рівнів глибини: 1 рівень – 90 см; 2 рівень – 150 см; 3 рівень – 180 см. Температура води великого басейну 260 – 270 С.
 • Маленький басейн – 40 см глибини, температура води становить 300 – 320 С.

4.4. Відвідувачі повинні дотримуватись і підтримувати громадський порядок та загальноприйняті норми поведінки. Поводити себе шанобливо по відношенню до інших відвідувачів басейну, обслуговуючого персоналу, осіб, які відповідальні за дотримання порядку, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих.

4.5. Відвідувачі зобов’язані залишити басейн за 15 хвилин до закриття.

4.6. Плавальний басейн може припинити свою роботу під час проведення спортивних заходів, ремонтних робіт, санітарних днів та за технічних умов. Про це адміністрація повідомляє завчасно та надає додатковий час, який був втрачений, для відвідування басейну протягом 30днів.

4.7. Документом для відвідування басейну є абонемент або разове відвідування.

4.8. Відвідувати басейн дозволяється у дні та час роботи комплексу «LIME Fitness» згідно зазначених в прейскуранті цін. Тривалість одного відвідування басейну по разовому відвідуванні – 60 хвилин (1 година), додатковий час надається на переодягання, приймання душу (15 хвилин) до початку зайняття та 15-20 хвилин після закінчення зайняття.

4.9. За перевищення одноразового відвідування (1 година), зазначеного в правилах відвідування басейну, здійснюється похвилинна тарифікація (1 хвилина басейну – 2 гривні).

4.10. Вартість послуг, розклад групових занять, заміна тренерів та режим роботи басейну можуть змінюватися, про що відвідувачам надається додаткова інформація.

4.11. Дітям віком до 14 років відвідувати басейн дозволяється з батьками або уповноваженими особами, які досягли повноліття, а також з тренером (згідно розкладу) або за заявою на ім’я директора, щодо самостійного відвідування басейну дитиною. В такому випадку батьки беруть на себе відповідальність за дитину.

4.12. Діти з 14 років, які вміють плавати можуть відвідувати басейн самостійно.

4.13. Особи, що супроводжують дітей та/або інших відвідувачів басейну під час їх відвідування, зобов’язані очікувати закінчення часу відвідування басейну в холі, у відведеному для очікування місці. Вхід до інших приміщень здійснюється лише з дозволу адміністрації Закладу. Батьки дітей та інші особи, що супроводжують дітей, не мають права втручатись в процес навчання та спостерігати за процесом навчання.

4.14. Обслуговуючий персонал комплексу може надавати більш детальну інформацію щодо правил поведінки в басейні та вимагати їх виконання.

4.1. Відвідувач басейну зобов’язаний:

4.1.1. Ознайомитися і суворо дотримуватися правил відвідування басейну, виконувати розпорядження інструктора, адміністратора.

4.1.2. Купання в басейні дозволяється лише в плавках або купальних костюмах, гумових шапочках, жінкам – обов’язково. Відвідувачі повинні при собі мати змінне взуття, предмети особистої гігієни, мило, мочалку, рушник. Діти о 3-х років, повинні перебувати у спеціальних водостійких підгузках..

4.1.3. Переодягнутись та прийняти душ перед плаванням у басейні та протягом 15 хвилин по закінченні занять залишити роздягальню.

4.1.4. При плаванні на доріжці басейну необхідно дотримуватись правої сторони.

4.1.5. Під час занять постійно мати при собі ключ від шафи. За втрату речей адміністрація комплексу відповідальність не несе.

4.1.6. За втрату чи пошкодження ключа та за інші завдані збитки басейну з відвідувача стягується плата згідно зі встановленими тарифами.

4.1.7. Рекомендується перед заняттям в басейні зняти всі ювелірні та інші прикраси.

4.1.8. Не робити дій або вчинків, які можуть нашкодити його здоров’ю або здоров’ю оточуючих.

4.2. Відвідувачам басейну заборонено:

4.2.1. Дітям забороняється заходити до басейну без дозволу інструктора/тренера та йти з занять, не попередивши про це інструктора/тренера.

4.2.2. Пірнати в довжину і глибину, використовувати будь-які вправи пов’язані з затримкою дихання (за винятком спортивних навчально-тренувальних груп під керівництвом тренерів), бігати по бортику басейну і стрибати з бортика у воду, виконувати акробатичні стрибки, кричати і влаштовувати боротьбу, плавати поперек доріжок.

4.2.3. Відвідувачам басейну забороняється купатись в купальних костюмах з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами.

4.2.4. Відвідувачі не мають права тренувати інших відвідувачів у басейні.

4.3. Відвідувачам басейну СУВОРО заборонено:

4.3.1. Не дозволяється перебування в басейні осіб у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

4.3.2. Палити в приміщеннях басейну та комплексу.

4.3.3. Перебувати на басейні з будь-яким видом зброї.

4.3.4. В душових відвідувачам суворо забороняється голитись, обстригати нігті і волосся, шкребти п’яти

5. Порядок відвідування клубу дітьми.

5.1. За правилами "LIME-fitness" дітьми вважаються клієнти віком від 0 до 14 років.

5.2. Діти віком старше 4 років роздягаються згідно статі в чоловічій або жіночій роздягальні.

     5.2.1. Для додаткової зручності на І поверсі обладнана кімната для переодягання дітей;

     5.2.2. У разі виникнення умов, не передбачених даними правилами, наш персонал може допомогти Вашій дитині переодягнутись у відповідних роздягальнях.

5.3. Діти до 14 років можуть відвідувати клуб тільки у супроводі батьків або уповноважених осіб, що досягли повноліття або у супроводі тренера.

5.4. Батьки, які відвідують клуб з неповнолітніми дітьми – несуть за них персональну відповідальність.

5.5. Перебування дітей молодше 14 років на території клубу без супроводу батьків або уповноважених осіб – заборонено.

5.6. Тренажерний зал можуть відвідувати діти з 14 до 16 років тільки після проходження блоку індивідуальних тренувань з тренером або у присутності батьків або персонального тренера.

5.7. Батьки або супроводжуючі особи повинні своєчасно привести дитину на тренування(групове зайняття), а також вчасно забрати по закінченню тренування. За дітей, що знаходяться в клубі після зайняття без нагляду батьків або супроводжуючих осіб – клуб відповідальності не несе.

5.8. Батькам на тренування вхід ЗАБОРОНЕНО, очікування дітей дозволяється тільки в холі.

5.9. Прохання одягати дитину в зручну форму і взуття.

5.10. Діти, що запізнилися на зайняття більш ніж на 10 хвилин, можуть бути не допущені до тренування.

5.11. Щоб уникнути інфікування дітей в клубі прохання залишати дитину вдома у випадках, якщо у дитини:

 • нежить, кашель, болить горло або присутні інші прояви інфекційних захворювань;
 • нудота, розлад шлунку або інше кишкове погіршення здоров'я;
 • підвищена температура;
 • висип, ранки, що не зажили.

5.12. У разі пропуску групового заняття, при пред’явленні медичної довідки, відпрацювання занять проходить у наступному порядку:

Якщо пропущено:

 • 1 заняття (по абонементу) – можливість відпрацювати не надається;
 • 2-3 заняття (по абонементу) – надається можливість відпрацювання 1 заняття у наступному місяці;
 • 4 і більше занять (по абонементу) – надається можливість відпрацювання 2-х занять у наступному місяці.

Кількість занять, що відпрацьовуються додаються до загальної кількості занять у абонементі. Відпрацювання проходить в інших групах аналогічного абонементу на Ваш вибір. Термін дії заняття, що відпрацьовується – період дії наступного абонементу. Зафіксувати відпрацювання необхідно у відділі продажу клубу.

5.13. Адміністрація клубу і тренер несуть персональну відповідальність за дитину тільки під час проведення зайняття.

6. Загальні положення та правила відвідування тренажерної зали.

6.1. Для тренувань в тренажерному залі необхідно переодягнутися в спортивний одяг і змінне взуття закритого типу.

6.2. Під час заняття на тренажерах необхідно використовувати індивідуальний рушник.

6.3. Вправи зі штангою і великою вагою варто виконувати тільки під наглядом та страховою тренера тренажерної зали.

6.4. Після використання спортивного інвентарю, відвідувач повинен повернути його на місце.

6.5. У разі поганого самопочуття, припинити заняття і повідомити про це інструктора.

6.6. Не проводити індивідуальні заняття з іншими відвідувачами тренажерної зали.

6.7. Дбайливо ставитись до обладнання спортивного клубу.

6.1. Правила відвідування персональних занять.

    6.1.1. Клієнти, які відвідують персональні заняття, керуються загальними правилами відвідування комплексу "LIME-fitness".

    6.1.2. Персональні заняття тренер має право проводити за попередньою домовленістю з Клієнтом.

    6.1.3. При проведенні персонального заняття клієнт зобов’язані зафіксувати його на рецепціїї.

    6.1.4. Персональні заняття проходять за попереднім записом через тренера.

 6.2. Правила відвідування групових занять.

    6.2.1. Клієнти, які відвідують персональні заняття, керуються загальними правилами відвідування комплексу "LIME-fitness".

    6.2.2. Оплата групових занять проводиться за Прейскурантом комплексу.

    6.2.3. Групові заняття проводяться згідно з розкладом, яке може бути змінено адміністрацією клубу. Адміністрація має право змінювати розклад занять.

    6.2.4. Групове зайняття починається за розкладом. Просимо Вас приходити на заняття без запізнень. Тренер має право не допустити на урок у разі запізнення більш ніж на 10 хвилин. Правила відвідування групового зайняття вказані додатково в розкладі. Графік проведення групових занять розміщений на дошках оголошень, у відділі продажі та на сайті клубу.

    6.2.5. Суворо заборонено використовувати спортивний інвентар в залах ІІІ-поверху без особистої присутності тренера «Lime-fitness».

7. Клуб не несе відповідальність.

7.1. Клуб не несе відповідальності, якщо причиною завдання шкоди здоров'ю стало грубе порушення правил користування тренажерами і правил безпеки на воді.

7.2. За стан здоров'я і можливий травматизм:

 • при порушенні відвідувачем правил відвідування клубу;
 • якщо відвідувач проігнорував вступний інструктаж;
 • якщо відвідувач порушує рекомендації лікарів;
 • за травми, отримані поза територією клубу;
 • за травми, отримані від протиправних дій третіх осіб;
 • за травми, отримані з вини самого відвідувача на території клубу.

7.3. За загублені або залишені без нагляду речі.

     7.3.1. Адміністрація не несе відповідальності за речі залишені в роздягальні. Для максимальної безпеки цінних речей – рекомендуємо користуватись безкоштовними сейфами на І та ІІ поверхах клубу, які знаходяться в радіусі безперервного відеоспостереження.

7.3.2. Забуті і знайдені речі зберігаються в клубі протягом 14 днів, при цьому клуб і співробітники клубу не несуть відповідальності за їх збереження.

     5.3.3. Ключі від сейфу безкоштовно можна отримати на ресепшені І чи ІІ поверху.

     5.3.4. По закінченню візиту – ключі від сейфу потрібно обов’язково повернути на місце їх отримання.

6. На території клубу забороняється.

6.1. Палити, знаходитися в нетверезому стані, вживати спиртні напої, наркотики і недозволені медикаменти.

     6.1.1. Клієнту може бути відмовлено у візиті в разі появи у нетверезому стані чи під дією інших наркотичних засобів, для забезпечення безпеки інших відвідувачів.

6.2. Відвідувати зайняття за наявності інфекційних і вірусних захворювань.

6.3. Приносити з собою і зберігати будь-які види зброї, легко займисті, отруйні і вибухові речовини.

6.4. Самостійно користуватися музичною і іншою апаратурою клубу.

6.5. Входити в службові і інші технічні приміщення, самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне устаткування.

6.6. Приносити і вживати в залах клубу їжу і використати жувальну гумку.

6.7 Використання власних засобів (кава, мед) для самостійного проведення банних процедур в зоні саун, а також душових.

6.8. Приводити в клуб тварин.

6.9. Залишати речі в шафках після закінчення зайняття.

6.10. Здійснювати відео- і фотографування на території клубу без узгодження з адміністрацією.

6.11. Проводити підприємницьку діяльність і будь-які публічні акції, не погоджені з адміністрацією клубу. Під публічними акціями розуміється також поширення різного роду листівок і інших друкарських матеріалів, проведення рекламних акцій в політичних або комерційних цілях.

6.12. Порушувати правила громадського порядку(бігати, смітити, голосно і агресивно розмовляти, використати ненормативну лексику і здійснювати дії, які можуть завадити іншим членам і співробітникам клубу).

7. Адміністрація залишає за собою право.

7.1. Змінювати часи роботи клубу, вносити зміни в діючий розклад зайняття.

7.2. Змінювати вартість разового відвідування зайняття/абонемента.

7.3. Змінювати вартість і види додаткових послуг, а також їх тривалість.

7.4. Закривати клуб або його окремі території для проведення ремонтних, профілактичних робіт і з інших об'єктивних причин.

7.5. Вводити нові пункти правил клубу за умови виникнення відповідних ситуацій і зміни тих, що діють.

7.6. У випадку порушення внутрішніх правил комплексу Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку призупинити дію абонемента, відвідування, а його власнику заборонити відвідувати комплекс.

7.7. Дані правила можуть бути переглянуті, змінені доповнені за рішенням адміністрації комплексу та набувають чинності після їх підписання.

 8. Особливі умови.

8.1. Відвідувачі можуть користуватися послугами тільки інструкторів клубу. Проведення тренувань сторонніми особами заборонене.

8.2. Під час проведення групового зайняття у басейні (аквааеробіка доросла і дитяча, дитячих груп з тренером) для вільного плавання доступно дві доріжки. Стежте за розкладом.

     8.2.1. Проведення групового заняття з аквааеробіки (доросла) проводиться:

 • 1 доріжка – група до 6 чол.;
 • 2 доріжки – група з 7 до 13 чол.

     8.2.2. Проведення дитячих груп з тренером, проводиться:

 • 1 доріжка – група до 10 чол.;
 • 2 доріжки – група від 11 до 20 чол.

     8.2.3. Під час проведення занять групи «аквааеробіка для діточок» в дитячому басейні, відвідування дитячого басейну іншими особами, не членами групи, заборонено. Стежте за розкладом.

8.3. Усі індивідуальні заяви від членів клубу реєструються у чергового адміністратора і розглядаються адміністрацією в строк до семи робочих днів.

 

 

Директор                                                                                                       Боровська О.К.

Дякуємо Вам за дотримання правил!

© LIME fitness

Слідкуйте за нами:

Зроблено в РА «Джерело»